AK GERİDÖNÜŞÜM İZMİR | Hurda Metal,Hurda Demir,Hurda Plastik, Hurda Krom, Hurda Kağıt | Hurda Alımı,Satışı|cemaş hurda |hurdasan metal | Tehlikeli/Tehlikesiz Atık Toplama ve Geri Dönüştürme | Eski fabrika binalarının sökümü, yıkımı
Ak geri dönüşüm İzmir hurda metal hurda alüminyum hurda bakır hurda çinko hurda sarı hurda bronz hurda krom hurda araba hurda geri dönüşüm bina yıkım söküm işleri yapmaktadır

Ak Gerİ Dönüşüm

AK Geri Dönüşüm Turizm İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Firmamız ticari faaliyetine 1974 Yılında İzmir'de Babamız (Kurucumuz) Hacı Mehmet DAŞDELEN Öncülüğünde Hurda ve Geri Dönüşüm Sektöründe başlamıştır. Daha sonra 1989 yılında Bayrağı yönetim kurulu başkanımız Turgay DAŞDELEN devir almıştır.

Ak Gerİ Dönüşüm MİSYON & VİZYONUMUZ

Misyonumuz
Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz
40 yılı aşkın deneyimimiz ve tecrübemizle, dürüstlükten, kaliteden ve hizmetten ödün vermeden birikimlerimizi birleştirip, zaman içinde kendimizi yenileyerek her zaman lider olmak.

Ak geri dönüşüm İzmir hurda metal hurda alüminyum hurda bakır hurda çinko hurda sarı hurda bronz hurda krom hurda araba hurda geri dönüşüm bina yıkım söküm işleri yapmaktadır

AK GERİ DÖNÜŞÜM HAKKIMIZDA

2013 Yılı İtibari İle’de AK GERİDÖNÜŞÜM San Tic Ltd Şti çatısı altında kurumsal yapıya bürünerek faaliyetine devam etmektedir.

İlk etapta sadece hurda alım ve satımı ile uğraşan firmamız daha sonraki yıllarda mevcut işine ilave olarak eski fabrika binalarının sökümü, yıkımı ve buradan çıkan makine, çatı malzemesi ve hurdaların değerlendirilmesi gibi işlerde kendi alnında tecrübesini arttırmış faaliyetini geliştirerek sürdürmüştür.

Yılda yaklaşık 30.000 ton hurda alım ve satımı yapan firmamız çalışma hedefini AB standartları olarak belirlemiştir bunun için gerekli izin ve belgeleri çözüm ortakları ile temin ederek bu standarta ulaşmıştır.

Profesyenellik anlayışıyla kalite hizmetinden ödün vermeyen firmamız tüm faaliyetleri sırasında çeşitli çevreci kurum ve kuruluşlarının ve üniversitelerin ilgili mühendislik fakülteleri ile iş birliği yaparak en iyi teknolojik çalışmalarını sürdürmüş ve imkanlarını arttırmıştır.

40 yıllık çalışma hayatında firmamız yaklaşık olarak beş yüz’ün üzerinde kurum ve kuruluşla karşılıklı güven huzur ve kaliteli hizmet anlayışıyla ticari faaliyetini sürdüren firmamız sizlerle çalışmaktan gurur duyacaktır.

HABER ve DUYURULARAK GERİ DÖNÜŞÜM İLETİŞİM FORMU

İletİşİm Bİlgİlerİ

  • Evka3 Mah. 129/4 Sok.
    No:2 4. San. Sit. Bornova/İzmir
  • 0232 479 08 32
    0532 684 18 10
  • info@akgeridonusum.com.tr

Copyright © 2016 Ak Geri Dönüşüm Ltd.Şti.